Alumni

2019

Ms. Jennifer Anderson, Glide, Oregon
Mrs. Angelia Angelopoulos, McGill, Nevada
Ms. Mindy Arteta, Las Vegas, Nevada
Ms. Kathryn Balmes, Gurnee, Illinois
Mr. Anthony Bartolotta, Naperville, Illinois
Mrs. Mary Bauder, Concord, North Carolina
Ms. Stacy Bender, Gresham, Oregon
Ms. Samantha Bentley, Summerville, South Carolina
Mr. Thomas Bittner, Hamburg, New York
Miss Mary Bonavita, Agawam, Massachusetts
Mr. Eric Bowers, Nappanee, Indiana
Mr. Steven Brusky, Milwaukee, Wisconsin
Ms. Sarah Bunch, Chesapeake, Virginia
Mr. Troy Colvard, Winston-Salem, North Carolina
Ms. Amy Crosley, Atoka, Tennessee
Ms. Jessica Flitter, Jackson, Wisconsin
Mr. Hector Gonzalez, Cutler Bay, Florida
Mr. George Grobusch, Wurtsboro, New York
Mrs. Sharon Harrigan, Grayslake, Illinois
Mr. Cole Haugen, St. Jospeh, Missouri
Mr. Daniel Herbruger Alverez, San Antonio, Texas
Ms. Christine Howson, Grosse Pointe Park, Michigan
Mr. Wesley Jepsen, Campbell, Minnesota
Ms. Vickie Breann Johnston, Hot Springs, Arkansas
Mrs. Sara Jones, Titusville, Pennsylvania
Mrs. Kimberley Keele, Woodway, Texas
Mrs. Brittany Klein, Bayshore, New York
Mrs. Laura LaChappelle, Jackson, Georgia
Mr. Jason LaChappelle, Jackson, Georgia
Ms. Angela Lewis, Pittsburg, Kansas
Mr. Greg Lewis, Columbus, Indiana
Ms. Erika Lundstedt, Cincinnati, Ohio
Mrs. Rebecca Mai, Cassville, Wisconsin
Ms. Sarah Malerich, Elizabeth, Colorado
Dr. Shane Markowitz, Lakeland, Florida
Mrs. Angela McClure, Ukiah, California
Ms. Erin Olson, Denver, Colorado
Mrs. Lindsey Pearl, Buffalo Grove, Illinois
Ms. Danielle Ramirez, Vancouver, Washington
Ms. Athena Robinson, Tehachapi, California
Ms. Linsey Rose, Chicago, Illinois
Mr. Robert Seay, Cross, South Carolina
Mrs. Shannon Silva, Scotts Valley, California
Mr. Gary Spencer, Hillsville, Virginia
Ms. Jennifer Taylor, Scotts Valley, California
Mr. Damaso Torres, San Antonio, Texas
Ms. Debra Troxell, Winston Salem, North Carolina
Mr. David Wainwright, Winston Salem, North Carolina
Mrs. Lynette Wescott, Pittsburg, Kansas
Mrs. Martha Whittaker, Boca Raton, Florida

2018

Dr. Inci Bowman, Washington, DC
Ms. Sandra Burris, Summerville, SC
Mrs. Ana Cabrera-Espinal, New York, NY
Ms. Fara Leigh Cepak, Alexandria, VA
Mr. LLeweLLyn Cooper, Blytheville, AR
Mr. Mathieu Côté-Desjardins, Montréal, Canada
Mr. David DiDomenico, Mesa, AZ
Mr. Jim Gaines, Manassas Park, VA
Mr. Elias Gorman, Westlake, OH
Mr. Ray Herber, San Bernardino, CA
Mr. Christopher Hill, Bowie, MD
Mr. Richard Ireland, Mt. Hebron, MD
Mr. Jon Iverson, Watertown, SD
Ms. Driana Kadlecek, Greensboro, NC
Ms. Kathleen Kurpiel, Gallup, NM
Dr. Yinzu Nairouz, Silver Spring, MD
Ms. Kathleen Ouyang, Potomac, MD
Mr. Darran Pfafflin, Wheat Ridge, CO
Ms. Mariah Pol, Portage, IN
Mr. Vann Prime, New Market, MD
Mr. Matthew Riley, Benque Viejo del Carmen, Belize
Mrs. Valencia Robinson, Daytona Beach, FL
Ms. Karen Rosa, Whittier, CA
Mrs. Susan Stewart, Gulfport, MS
Ms. Julia Wilson, Silver Spring, MD

2017

Michael Freydin, Long Beach, NY
Michael Lutz, Mechanicsburg, PA
Katie Daitoku, Lucerne, CA
Kerri Flynn, Union, MO
Shannon McLean, Blaine, MN
Betsy Newmark, Raleigh, NC
Nancy Kunsman, Warner, OK
Kristi Ugland, Columbus, OH
John Garner, Temple, GA
Pamela Danielson, Orofino, ID
Toni Simovski, Dearborn Heights, MI
Adam Vallus, Ferndale, MI
Cynthia Slootmaker, Pequannock, NJ
Stephanie Coddington, Ft. Lauderdale, FL
William Martin, Phoenix, AZ
Alex Newman, Ormond Beach, FL
Matthew Sands, Canton, OH
Irv Katz, Centreville, VA
Dorothy Morris-Ross, North Las Vegas, NV
Joshua Grossman, Byron, MN
Teresa Fitzgerald, Washington, DC
Gabriel de Andrade, Florianópolis, Brazil
Julia Warren, North Chesterfield, VA
Ilana Ascher, Chelsea, MA
Adrian Oryshkevych, College Park, MD

2016

Lindsay Bryant, Kingman, AZ
Douglas Cole, Wittmann, AZ
Elizabeth Collins, Washington, DC
Andrea Darsch, Kissimmee, FL
Michael Eisenberg, Fresh Meadows, NY
Cecilia Escobar, Silver Spring, MD
Andrea Heck, Tucson, AZ
Jennifer Jolley, Sebastian, FL
Cheryl Massey, Kingman, AZ
Mary McCullagh, Plantation, FL
Lisa Prueter, Newark, DE
Elizabeth Rasmussen, Mulberry, FL
David Rice, Kingsman, AZ
Marv Sorensen, Benson, AZ
Lisa Swank, Lake Elsinore, CA
Deborah Talk, Kingsman, AZ
Luis Terrazas, Littleton, CO
Diane Van Wyk, Bondurant, IA
Kimberly Vegliante, Ashburn, VA
Nicki Young, Redlands, CA
Mike Buckley, Warwick, RI
W. Ross Conner, Manhattan, KS
Vasiliki Dardeshi, Horsham, PA
Larry Hansen, Chandler, AZ
Shawn Hornung, Manhattan, KS
Keith Jones, Vancouver, WA
Dan Kelly, West Des Moines, IA
Jackie Kemper, Hanover, PA
Brenda Klawonn, Aurora, NE
Kevin Neal, Jefferson, IA
Christine Nussio, Arlington, VA
Tom O'Hare, Sumter, SC
Corey Smith, Tucson, AZ
Shawn Smith, Tucson, AZ
Jen Stroh, Indianapolis, IN
Beverly Sweet, Wellsville, NY
Thomas Trosko, Vancouver, WA
Scott Wilson, Burke, VA
Kymberli Wregglesworth, Onaway, MI